Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • image
  • Pozývam vás na narnijskú rodičovskú konferenciu Rastieme spolu 2019
  • Nové oblečenie pre Narnijčanov
Previous Next

V Narnii sa s deťmi venujeme zvyšovaniu povedomia o ochrane prírody a zachovania biodiverzity, tvoríme a realizujeme rôzne environmentálne aktivity. Praktickými činnosťami vedieme deti k trvalo udržateľnému životnému štýlu a okrem iného aj k získavaniu zelených kompetencií. Triedime odpad, šetríme energiou a vodou, podporujeme bezemisnú dopravu, kompostujeme, upcyklujeme, vysádzame rastliny, pozorujeme prírodu okolo nás.

Do nového školského roka 2023/24 hľadáme kolegyne/kolegov na nasledujúce pozície:

učiteľa/učiteľku matematiky, informatiky, anglického jazyka, telesnej výchovy, učiteľa/učiteľku 1.stupňa, vychovávateľa/vychovávateľku Rest time, špeciálneho pedagóga/pedagogičku.

Oznámenie o úprave finančného pásma a prevádzkovej réžie na stravnú jednotku 
Z dôvodu zvyšovania finančného pásma A s účinnosťou od 01.01.2023 na nákup potravín na jedlo v školskej jedálni sa upravuje stravná jednotka zložená zo sumy finančného pásma a sumy prevádzkovej réžie, ktorú si môže jedáleň uplatňovať v zmysle školského zákona 245/2008 Z.z § 140 odst.10. 

Štátna dotácia na stravu
Od 01.05.2023 je opäť zavedená štátna dotácia pre všetkých žiakov základných škôl, bez ohľadu nato, či rodič poberá daňový bonus, alebo nie. Prehľad dotácie: 1.stupeň - 2,10 Eur 2. stupeň - 2,30 Eur.  Ak máte záujem o dotáciu na obedy je potrebné potvrdiť NÁVRATKU – žiadosť o dotáciu na stravu, cez Edupage, cez rodičovské konto.

Obrázok1Pokračujeme v zmenách k biodiverzitnejšiemu areálu

 

V roku 2022 sme pokračovali v zmenách, ktoré sme plánovali už v roku 2020 a začali realizovať v roku 2021. Aj  tento rok máme plány, ktoré sa týkajú najmä údržby a obnovy niektorých hracích prvkov. Po dvoch rokoch veľkej výsadby je pre nás prioritou najmä starostlivosť o zeleň, aby sa ujala. Toto všetko je možné aj vďaka 2 %, ktoré ste nám mnohí z Vás darovali v roku 2022. Budeme radi, ak darovanie svojich 2 % z daní z príjmu zvážite práve pre OZ Brána do Narnie, aby sme areál mohli aj naďalej udržiavať a rozvíjať..

FaLang translation system by Faboba