Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

telefono guasto w 600 LOW SCL w 740 LOW SCL

Vážení rodičia,

momentálne je v škole dočasný výpadok pripojenia telefónnej ústredne s číslom +421 2 32 111 555 .

V prípade akýchkoľvek otázok nás preto kontaktujte na tel.čísle +421 910 914 970.

Ďakujeme za porozumenie.

profileVážení rodičia,

budova školy bude až do odvolania zatvorená. V prípade, že nás potrebujete kontaktovať, napíšte nám, prosím, email na sekretariát školy: tajomnik (zavinac) narniaba.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na 0910 914 970 (pani Markušová). Všetci pracujeme z domu. Ďakujeme za porozumenie, vedenie školy 

Milí rodičia,

dovoľte nám predstaviť Vám nové vedenie školy pre školský rok 2019/2020 a tiež rozšírené vedenie školy. 

Vážení rodičia,

ospravedlňujeme sa ale nie naším zavinením, sme v tomto týždni zaznamenali technické problémy, ktoré zrejme negatívne ovplyvnili situáciu v čase pred konzultáciiami. 

V utorok mal výpadok dodávateľ Edupage (registrácia na konzultácie) a vo štvrtok a v piatok zase dodávateľ Pointbooku. Edupage by už mala fungovať bez problémov, ak sa chcete dostať na Pointbook a máte pri tom problémy, použite nasledovný odkaz

https://narniaba.proxia.org/start.html.

propagacia esf

ESF je hlavným európskym nástrojom na podporu zamestnanosti a sociálneho začlenenia. Jeho cieľom je pomáhať ľuďom získať prácu (alebo lepšiu prácu), začleňovať znevýhodnených ľudí do spoločnosti a zabezpečovať spravodlivejšie životné príležitosti pre všetkých.
Kód výzvy: OPLZ-PO1/2016/DOP/1.1.1-01, http://www.minedu.sk/operacny-program-ludske-zdroje/

V školskom roku 2017/18 sme sa uchádzali o nenávratný finančný príspevok  v rámci výzvy V základnej škole úspešnejší  financovanej z OP Ľudské zdroje (prioritná os Vzdelávanie) a boli sme úspešní s projektom Modernejšia výučba.

Naša základná škola používa tieto finančné prostriedky na vytvorenie pracovných miest školského psychológia, špeciálneho pedagóga a asistentov učiteľov. Títo špecialisti môžu pomôcť pri aktivitách prispievajúcich k vyrovnávaniu znevýhodnenia žiakov a zabezpečeniu rovnosti príležitostí vo výchovno-vzdelávacom procese či zlepšeniu školskej úspešnosti žiakov našej základnej školy vrátane žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami.

Subcategories

Cirkevná základná škola - Narnia
Beňadická 38
851 06 Bratislava

 
FaLang translation system by Faboba