2 facebook

 

Milí rodičia,

Radi by sme Vás touto cestou povzbudili ku zmysluplnému darovaniu 2% z Vašich daní. Ak doteraz rozmýšľate, komu nasmerovať Váš príspevok, prosím podporte ním naše deti v CZŠ Narnia. 

Z týchto prostriedkov pre deti CZŠ Narnia zakúpime akvárium a pre OZ Brána do Narnie zrevitalizujeme zeleň a trávnik futbalového ihriska, pridáme v Parku Aslana ďalšie pohybovo-hrové prvky kt. podporujú u detí psychomotorický vývin, doplníme školské laboratóriá na ďalšie výskumné dobrodružstva detí a ak bude dostatočné množstvo prostriedkov pustíme sa do vysnívanej deťmi a pedagógmi stavby „podnetnej letnej triedy“ v našom zelenom areáli, kde by sa naše deti v triedach počas teplých mesiacov pri výučbe striedali.

V zozname prijímateľov 2%-3% máte na výber:

 

Až 3% daní môžu darovať aktívni dobrovoľníci.
Tešíme sa z toho, že medzi nami je aj množstvo takýchto rodičov. Za OZ Brána do Narnie Vám radi potvrdíme odpracované hodiny v prospech školy (brigády, vzdelávanie rodičov a učiteľov, organizácia podujatí, pomoc škole a podobne). Za OZ sa prosím s touto žiadosťou obracajte na Jana Skraková janka.skrakova(zavinac)gmail.com.

 

Ak potrebujete podporu so sprocesovaním formulárov, ozvite sa prosím na Elena Markušová alebo Lucia Skraková.

Doteraz pevné (zákonné) termíny na darovanie nájdete tu.
V prípade zmeny ich budeme aktualizovať.

 

Veľmi si ceníme Vašu podporu pre naše deti v CZŠ Narnia,

Ďakujeme vám veľmi pekne a želáme Vám všetko dobré.

#Aj ja mením svet

 

2 facebook

FaLang translation system by Faboba