Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Vážení rodičia,

tento rok prinášame dve novinky čo sa týka prihlasovania dieťaťa do Rest Time. Jednou je spôsob - využijeme aplikáciu Edupage. V prípade záujmu o Rst prosíme o prihlásenie dieťaťa do štvrtka 10.9. 2020.
Druhou novinkou sú informácie o poplatkoch za Rest Time. Všetky dáta sú vám k dispozícii v článku https://www.narnia.sk/sk/rodicia-a-ziaci/rest-time/ako-funguje-rest-time

 

jablcny denJeseň nám už opäť zaklopala na dvere, avšak priniesla so sebou aj slnečné lúče a stále teplé počasie, vďaka ktorým sa môžeme spoločne zabávať a lepšie sa spoznávať aj v poobedňajších hodinách školy. Jeden z týchto teplých dní získal titul Jablčný a priniesol nám kopec zábavy a túlavých topánok. 

Logo ako eko bielaMilí rodičia,

Pozývame vás na ďalšiu burzu spojenú aj so swapom - výmenou oblečenia, ktoré už pre vás nie je to srdcové a vaše deti už z ich vecí vyrástli, ale niekomu inému sa môžu zísť.  

Logo ako eko farbaDajme veciam druhú šancu!

Zbierka športových pomôcok a spoločenských hier do Rest Time.

 

Tento rok deň detí vyšiel síce na víkend, ale nemohli sme dopustiť, aby deti v Narnii boli ukrátené o tento významný sviatok. Usporiadali sme preto na ihrisku poriadnu oslavu.

FaLang translation system by Faboba