Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma
  • image
  • Pozývam vás na narnijskú rodičovskú konferenciu Rastieme spolu 2019
  • Nové oblečenie pre Narnijčanov
Previous Next

Obrázok1Pokračujeme v zmenách k biodiverzitnejšiemu areálu

 

V roku 2022 sme pokračovali v zmenách, ktoré sme plánovali už v roku 2020 a začali realizovať v roku 2021. Aj  tento rok máme plány, ktoré sa týkajú najmä údržby a obnovy niektorých hracích prvkov. Po dvoch rokoch veľkej výsadby je pre nás prioritou najmä starostlivosť o zeleň, aby sa ujala. Toto všetko je možné aj vďaka 2 %, ktoré ste nám mnohí z Vás darovali v roku 2022. Budeme radi, ak darovanie svojich 2 % z daní z príjmu zvážite práve pre OZ Brána do Narnie, aby sme areál mohli aj naďalej udržiavať a rozvíjať..

Banner 2OZ branaOZ BRÁNA DO NARNIE
Združenie spája narnijských rodičov, ktorí sa starajú a postupne revitalizujú školský dvor a budovu školy. Potrebné finančné prostriedky získavajú hlavne vďaka Vašej podpore. Pomôžte nám svojimi 2% - 3% v našom úsilí zveľadiť prostredie, v ktorom Vaše deti trávia väčšinu svojho dňa. 

The 2 Rule in Real Estate Everything You Need to Know About ItMilí rodičia a priatelia školy.

príjem z podielu zaplatenej dane z príjmov fyzických a právnických osôb je dôležitým príjmom  našej školy.  Asignáciou 2 % z Vašich daní ste v uplynulých rokoch významne prispeli k rozvoju tried, školy a celého vyučovacieho procesu.  Ďakujeme Vám.

Viac informácii k asignácii Vašich 2% z daní pre Narniu nájdete TU

DSC00639Poznanie potrebuje čas a priestor. V čase a priestore sa stretávame v budove školy a práve tam sa pestrosť šedivého priestoru, ktorý chcel zo všetkých vyrobiť rovnakých ľudí v duchu komunistickej ideológie musel tiež zmeniť. Tak sa do chodieb a spoločných priestorov dostali farby, ktoré šedé steny a priestory naplnili pestrosťou a živosťou.

V sobotu 11. februára 2023 sa Narnia zmenila na netradičnú plesovú sálu. Komunitný duch našej školy sa po troch rokoch opäť naplno prejavil. Historicky najvyššia účasť tancujúcich, baviacich sa rodičov a učiteľov potvrdila, že organizovať plesy v škole bol vynikajúci nápad.

Vážení rodičia, záujemci o našu školu, pozývame Vás na informatívne stretnutie v CZŠ Narnia v utorok 28. februára 2023 o 17:00 ALEBO v stredu 29. marca 2023 o 17:00.

 

Stretnutie organizujeme dva krát, aby ste sa ho mohli zúčastniť obaja rodičia, aj keď v rôznych dňoch. 

weblogo bg skSpolu 65 maďarských detí zo Slovenska hľadá svojho slovenského brata alebo slovenskú sestru v rámci aktuálneho ročníka rozumieme.si.

Čo je nového v projekte rozumieme.si, do ktorého sa každoročne zapájajú aj narnijské rodiny?

 

2023Milí rodičia,

Veľmi sa tešíme že po dvojročnej prestávke máme opäť možnosť Vás pozvať na Narnijský ples, ktorý sa bude konať 11/2 o 19:00 v priestoroch školy.

Ide o skvelú akciu, kde máte možnosť sa zabaviť spolu s Vašimi partnermi,  s ďalšími rodičmi aj učiteľmi.

brana OZOZ Brána do Narnie - čo sa podarilo v roku 2021
V roku 2021 sme získali niekoľko veľkých grantov, vďaka čomu sme v areáli mohli uskutočniť veľké a výrazné zmeny. Získanie financií však bolo len začiatkom. Následná realizácia sa podarila najmä vďaka zorganizovaniu veľkých brigád, na ktorých sa zúčastnili rodičia s deťmi či ľudia bývajúci v okolí školy. Na brigádach sa v roku 2021 zúčastnilo vyše 400 detí a dospelých. Viac sa dozviete v priloženej výročnej správe

Vážení rodičia a priatelia školy, v sobotu 3. 12. 2022 sa bude opätovne konať v priestoroch školy obľúbená Narnijská konferencia pre rodičov  “Rastieme spolu” na ktorú Vás srdečne pozývame. Konferencia pre rodičov je v čase 9:00-16:00 a o deti bude počas celého dňa postarané. 

edupgaeVážení rodičia, od 14.11. Vám VIAMO a EduPage prinášajú možnosť platiť platby kartami. 

Služba umožňuje rodičom platiť školské poplatky kartou, vrátane možnosti ApplePay a GooglePay

knihyVážení záujemcovia o našu školu,

dovoľte nám informovať Vás o procese prijímania detí do Cirkevnej základnej školy Narnia v Bratislave. Prosíme, aby ste si uvedené dátumy zapísali do Vašich rodinných kalendárov. ĎAKUJEME a tešíme sa na Vás.

narnijska akademia jesen 2022Po dlhšom čase opäť obnovujeme Narnijskú akadémiu - t. j. prednášky/workshopy pre rodičov/učiteľov na zaujímavé témy.  V stredu 9. 11. 2022 o 18:00 Vás pozývame na interaktívny workshop s Pavlom Kailingom - Rozhľadňa ako metafora nadhľadu, ktorý nám umožňuje vidieť širší kontext. Maják ako metafora pomoci. Pomáhať iným môžem fyzicky, ale aj tým, kým som. Vašu účasť nám, prosím, dajte vedieť prihlásením sa cez tento link. Viac informácii o téme ako aj o spíkrovi nájdete v priloženom letáku. 

Užitočné formuláre v školskom roku 2022/23:

 pdfŽiadanka_na_uvolnenie_zo_skoly_4_a_viac_dni.pdf

pdf Žiadosť o štúdium podľa individuálneho výchovno vzdelávacieho programu

pdf Ospravedlnenie z vyučovania - ak chcete dať potvrdiť lekárom

 

FaLang translation system by Faboba