Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma
  • image

myTEEN blog banner 320x180V spolupráci s dlhoročným partnerom BENITIM rozbiehame popoludňajší krúžok pre dievčatá 6. - 9.ročníka My TEEN. 

 Je to špeciálny program pre dievčatá, ktoré chcú nájsť cestu k sebe, nasledovať zdravý a vyrovnaný životný štýl. Celoročný kurz pozostáva z tréningov a skupinových stretnutí s tútorkami/ psychologičkami.

kruzky na potapanie 3912 1Milí rodičia,

od 5. októbra 2020 sa spúšťa organizácia krúžkov v škole. 

 

Viac na: https://www.narnia.sk/sk/rodicia-a-ziaci/kruzky

Prihlasovanie už je možné.

rukyOd pondelka 28.9.2020 sa vrátime k pôvodnému režimu vyzdvihovania detí z Rest time. Dieťa z Rst môže prísť vyzdvihnúť jeden zákonný zástupca a môže aj vstúpiť do priestorov školy. Čas vyzdvihovania zostáva 13:00 - 17:00. Prosíme rodičov o rešpektovanie uvedeného času ako aj dodržiavanie základných hygienických usmernení: pri vstupe do budovy mať prekryté horné dýchacie cesty rúškom alebo šatkou, dodržiavať dezinfekciu rúk a pred vstupom na fakultu, tj na chodbu použiť návleky na topánky. Prosíme, aby ste sa pri vyzdvihovaní dieťaťa v škole dlhšie nezdržiavali a nevstupovali do tried. Naďalej je pre rodičov v platnosti usmernenie, nevstupovať ráno do priestorov školy. ĎAKUJEME.

 

speciMilí rodičia, dovoľte nám predstaviť Vám náš ŠPECIÁLNY TÍM.
Špeciálny tím tvorí 14 odborníkov z oblasti psychológie a špeciálnej/liečebnej pedagogiky. Tí poskytujú našim deťom psychologickú a špeciálno-pedagogickú podporu, a spolu s učiteľmi sa starajú o bezpečné prostredie školy, o zlepšovanie vzťahov a sociálnej klímy v triedach, o rozvoj emocionálnej inteligencie, sociálnych kompetencií a zručností detí.

edupgaeMilí rodičia, radi by sme o niečo zjednodušili ospravedlňovanie neprítomnosti detí v škole, aspoň pri kratšej neprítomnosti (pri dlhodobej stále musíme mať papierové potvrdenie od lekára). Pravidla ospravedlňovania nájdete v školskom poriadku .

Aby ste mohli začať používať elektronické ospravedlnenky, potrebujete mať v Edupage vytvorené rodičovské konto

mineduMilí rodičia, máme za sebou prvé 3 týždne v škole, a veríme, že rovnako ako my, i Vy máte pocit spokojnosti z dobrého štartu Vašich detí. Aj vzhľadom na zložité obdobie, v ktorom sa nachádzame, sa veľmi tešíme z toho, že sme začiatok tohto školského roku, aj vďaka vám, dobre zvládli. Sme otvorenou školu, avšak v tomto kritickom období je našim prvoradým záujmom postarať sa najmä o bezpečnosť a zdravie detí a zamestnancov školy. Prosíme Vás teda o rešpektovanie a dodržiavanie platných usmernení, aby sme sa naďalej mohli každý deň stretávať a zažívať plnohodnotný proces vzdelávania a budovania narnijskej komunity.

pohotovostna linka 768x512Milí rodičia,

v prípade, že sa u vás v rodine vyskytne podozrenie na ochorenie COVID 19, alebo v prípade, že vaše deti zostávajú v odporúčanej karanténe, kontaktujte mailom svojho triedneho učiteľa.

 

Vo vážnom prípade, kedy chcete urýchlene kontaktovať školu, obráťte sa na pani Elenu Markušovú, 0910 914 970.

Potrebné dokumenty pre vstup do školy:  

DIEŤA           

vyhlasenie_zakonneho_zastupcu_16.9.2020.docx

Zákonný zástupca predkladá pri prvom nástupe žiaka do základnej školy čestné prehlásenie alebo po každom prerušení dochádzky žiaka do základnej školy v trvaní viac ako tri po sebe nasledujúce dni (vrátane víkendov a sviatkov)

Milí rodičia,

od 21.9.2020 bude organizácia výdaja obedov prebiehať v iných časoch, ako sú uvedené v žiackych rozvrhoch v Edupage. Zmena sa týka najmä II.stupňa.
Časy 6. a 7. vyučovacej hodiny budú prispôsobené času výdaja obedov.

Milí rodičia,

v týždni 21.-24.9.2020 budú v triedach prebiehať triedne online stretnutia.

Prikladáme celkový prehľad po triedach:

TERMINY STRETNUTI 

 

 

Každý žiak dostal v utorok/stredu 8.9./9.9. v škole v zložke spolu s ostatnými dokumentami aj vzdelávací poukaz (VP), ktorý reprezentuje osobitný ročný príspevok štátu na záujmové vzdelávanie pre jedného žiaka. Hodnota VP na školský rok 2020/2021 je stanovená v sume 32 € (3,2 € na mesiac). V článku sa dočítate, kde je možné v škole VP použiť.

Vážení rodičia,

tento rok prinášame dve novinky čo sa týka prihlasovania dieťaťa do Rest Time. Jednou je spôsob - využijeme aplikáciu Edupage. V prípade záujmu o Rst prosíme o prihlásenie dieťaťa do štvrtka 10.9. 2020.
Druhou novinkou sú informácie o poplatkoch za Rest Time. Všetky dáta sú vám k dispozícii v článku https://www.narnia.sk/sk/rodicia-a-ziaci/rest-time/ako-funguje-rest-time

 

knihyVážení záujemci o našu školu,

dovoľte nám informovať Vás o procese prijímania detí do cirkevnej základnej školy Narnia v Bratislave. 

Milí rodičia,

veríme, že narnijské listy deti potešili a už sa nevedia dočkať návratu medzi svojich kamarátov. Škola sa pripravuje na ich príchod a vás, rodičov, určite zaujíma, ako bude vyzerať organizácia prvých dní. Vstupujeme teda spolu do ďalšieho školského roka a preto by sme Vás na úvod chceli oboznámiť s niektorými zásadnými informáciami o organizácií prvých dní v škole.

FaLang translation system by Faboba