Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

square 91x91Vízia našej školy hovorí, že chceme byť miestom, kde nachádza podnety pre svoj rast každý člen našej komunity školy - žiaci, učitelia ale aj naši rodičia. Preto organizujeme 4. ročník Veľkej narnijskej konferencie pre rodičov "Rastieme spolu" 2017.

O čom to vlastne celé je a prečo to robíme?

Vízia našej školy hovorí, že chceme byť miestom, kde nachádza podnety pre svoj rast každý člen našej komunity – žiaci, učitelia, ale aj Vy, naši rodičia. Pri napĺňaní našej vízie organizujeme Veľkú narnijskú konferenciu pre rodičov, aby sme tak podporili aj Váš rast.
Chceme Vám pomôcť rásť v neľahkej úlohe rodičov - pri budovaní vzťahu s Vašimi deťmi, pri ich výchove a vzdelávaní. Vnímame to ako investíciu, ktorá sa nám vráti v každodennej práci s deťmi a v našej vzájomnej spolupráci.

Ak ste na našej rodičovskej konferencii ešte nikdy neboli, pozrite si krátke video, ktoré sme natočili počas 3. ročníka.

 

Ako bude vyzerať program dňa?

Konferencia sa bude konať v sobotu 2.12.2017 v priestoroch našej školy s nasledovným programom:

 • 8:00 - začiatok registrácie
 • 8:30 - slávnostné otvorenie
 • 9:00 - prvý blok prednášok, seminárov a workshopov
 • 10:30 - kávová prestávka
 • 11:00 - druhý blok prednášok, seminárov a workshopov
 • 11:30 - obed (deti s vychovávateľmi)

 • 12:30 - obed (dospelí)

 • 13:30 - pdfpopoludňajšia siesta pri hudbe – zaspieva Katka MALÍKOVÁ
 • 14:00 - tretí blok prednášok, seminárov a workshopov
 • 15:30 - ukončenie konferencie a záverečný raut, rozhovory a diskusie
 • 17:00 - záver

V rámci programu konferencie sme pre Vás pripravili množstvo rôznych prednášok, seminárov a workshopov, z ktorých si každý účastník môže vybrať tri, na ktorých sa zúčastní. Prehľadné informácie o jednotlivých prednáškach, seminároch a workshopoch nájdete na samostatnej webstránke, podrobnosti budú postupne pribúdať. 

Veríme, že Vás program zaujme a na konferenciu prídete.

Kde sa môžeme zaregistrovať?

Registrácia na konferenciu vrátane výberu beží od pondelka 20.11. a bude trvať do 28.11.2017. Za účasť na konferencii sa platí konferenčný poplatok v podobe niektorého z nasledovných passov:

 • rodinný pass - 25 eur (2 dospelí a 1 dieťa),
 • dospelý pass - 15 eur
 • detský pass (dieťa do 18 rokov) - 5 eur

Poplatok pokrýva náklady spojené s organizáciou konferencie, a tiež obed a záverečný raut. Poplatok zaplatíte v hotovosti hneď ráno po príchode na konferenciu.

Ako je to so starostlivosťou o deti?

Konferencia je určená najmä rodičom. Pripravili sme aj detský program pre najviac 100 detí vo veku od šesť rokov. Miesta na detský program si rezervujete v rámci rezervácie. Detský program pre deti mladšie ako 6 rokov nezabezpečujeme, nakoľko konferencia trvá celý deň a myslíme si, že pre menšie deti je nereálne zvládnuť celodenný program s neznámymi ľudmi v cudzom prostredí. V prípade, že by sa na detský program prihlásilo viac ako sto detí, budeme vás kontaktovať a o akceptovaní detí na detský program rozhoduje poradie prihlásenia.

Môžem nejako pomôcť?

Ak by ste chceli na konferencii prezentovať Vaše služby alebo produkty a na konferenciu sponzorsky prispieť, obráťte sa mailom na rastiemespolu@narnia.sk.

Môžem pozvať aj priateľov?

Áno, učastníci konferencie nemusia byť výlučne rodičmi detí na škole, pokojne pozvite aj svojich priateľov, o ktorých sa postaráte a pomôžete im orientovať sa v škole. Konferencia ale nie je úplne verejnou akciou, očakávame, že účastníci majú v nejakej podobe so školou kontakt (priatelia rodičov, záujemci o školu a podobne).

 

Tak a teraz sa po prečítaní všetkých pokynov môžete zaregistrovať - pomôžu vám nasledovné odkazy:

 Partnermi konferenciu sú

Viac o partneroch ...

{jcomments off}

FaLang translation system by Faboba