dovoľte nám informovať Vás o procese prijímania detí do cirkevnej základnej školy Narnia v Bratislave. Proces prijímania detí do CZŠ Narnia v Bratislave sa skladá z troch krokov, ktoré je potrebné absolvovať:

1. Spoločné informatívne stretnutie rodičov záujemcov
2. Zápis do prvého ročníka
3. Skríning pripravenosti na školu

1. Spoločné informatívne stretnutie rodičov záujemcov o umiestnenie dieťaťa do prvého ročníka s vedením školy spojené s predstavením školy a misie školy:
    3.3.2020 (utorok) alebo 10.3.2020 (utorok) o 17:00 hod v priestoroch CZŠ Narnia v Bratislave. Pre veľký počet záujemcov sa to isté stretnutie koná dvakrát. Po stretnutí ponúkame rodičom obhliadku tried a budovy. Na stretnutie nie je potrebné sa vopred prihlásiť.
    Na toto stretnutie odporúčame prísť bez dieťaťa. Dni otvorených dverí na našej škole neorganizujeme, nakoľko ich plne nahrádza informatívne stretnutie pre záujemcov.
  1. Zápis do prvého ročníka na našej škole:
    3. 4. 2020 (piatok) od 15:00-18:00 ALEBO 4. 4. 2020 (sobota) od 9:00-12:00.
    Na zápis je potrebné aby prišli rodičia s dieťaťom. Pár dní zápisom vytvoríme na webstránke školy rezervačný systém na konkrétny termín a čas, vzhľadom na predpokladaný veľký počet záujemcov. Záujemcov budeme kontaktovať na základe kontakt.emailovej adresy, ktorú uvedú pri účasti na informatívnom stretnutí.

Na zápis si treba priniesť:·

• Občianske preukazy rodičov /zákonných zástupcov
  • Rodný list dieťaťa
  • Prípadne iné dokumenty preukazujúce právo zákonného zástupcu a podobne
  • Vyplnený a nepodpísaný zápisný lístok (doplníme neskôr)

Viac informácii k zápisu nájdete v tomto článku

3. Následne všetky zapísané deti pozývame na skríning pripravenosti na školu.
Tento skríning prebehne v dňoch 20.4. - 23.4.2020. Dieťa dostane pozvánku na jeden z uvedených dní na presnú hodinu. Na základe výsledkov skríningu rozhodujeme o prijatí, resp. neprijatí dieťaťa na našu školu. Rozhodnutie doručíme rodičom najneskôr do konca mája.

Termíny - rekapitulácia:

3.3. ALEBO 10.3.2020 o 17:00 – stretnutie pre rodičov záujemcov  v priestoroch školy v Bratislave

3.4. ALEBO 4.4.2020 – zápis prvákov do CZŠ Narnia BA v priestoroch školy v Bratislave Petržalke

20.4.- 23.4.2020 – predbežný termín pre skríning pripravenosti na školu a do 31.5.2020 informácia o prijatí/neprijatí do školy.

V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať na emailovej adrese zaujem@narniaba.sk

Dni otvorených dverí na našej škole neorganizujeme, nakoľko ich plne nahrádza informatívne stretnutie pre záujemcov v marci 2020.