dovoľte nám informovať Vás o procese prijímania detí do cirkevnej základnej školy Narnia v Bratislave. Proces prijímania detí do CZŠ Narnia v Bratislave sa skladá z TROCH nasledovných krokov, ktoré je potrebné absolvovať v nasledujúcich dátumoch:

22. 3.  2022        17:00              stretnutie pre rodičov
4. - 5. 4. 2022 / 7. - 9. 4 2022    eprihláška a prezenčný zápis
26. -  27. 4. 2022                       skríning školskej pripravenosti

1.   22. 3. o 17:00
    Spoločné informatívne stretnutie rodičov záujemcov
    o umiestnenie dieťaťa do 1.ročníka s vedením školy spojené s predstavením školy a misie školy. Stretnutie sa uskutoční buď prezenčne alebo online, v závislosti od pandemickej situácie v Bratislave.

Na stretnutie nie je potrebné sa vopred prihlásiť, ale je potrebné sa ho zúčastniť.
    Dni otvorených dverí v našej škole neorganizujeme, nakoľko ich plne nahrádza informatívne stretnutie pre záujemcov 22.3.2021.

2.a    4. – 5. 4. 2022
Online technický ZÁPIS
– v uvedenom termíne zverejníme eprihlášku na zápis dieťaťa do CZŠ Narnia

E - prihlášku do školy CZŠ Narnia vyplňte do utorka 5. 4. 2021 do 18:00. Prihlášky vyplnené po tomto termíne nebudeme môcť zaradiť do prijímacieho procesu.

Pri vyplňovaní prihlášky:

• uvádzajte presné údaje podľa rodného listu dieťaťa
  • používajte diakritiku
  • neuvádzajte zdrobneniny krstného mena
  • priložte naskenované alebo odfotené súbory:
    - rodný list dieťaťa
    - občianske preukazy OBOCH rodičov. Priložte OBE strany občianskeho preukazu
  • Iné dokumenty preukazujúce právo zákonného zástupcu alebo správy z diagnostiky zašlite priamo administratíve školy mailom na eva.banska@narniaba.sk

2.b    7. - 9. 4. 2022
ZÁPIS dieťaťa  - prezenčne v škole s dieťaťom

na základe eprihlášok bude zaslaná rodičom pozvánka na zvolenie si želaného termínu

3.   26. -  27. 4.2022