dovoľte nám informovať Vás o procese prijímania detí do cirkevnej základnej školy Narnia v Bratislave. Proces prijímania detí do CZŠ Narnia v Bratislave sa skladá z nasledovných krokov, ktoré je potrebné absolvovať:

1. Spoločné informatívne stretnutie rodičov záujemcov o umiestnenie dieťaťa do 1.ročníka s vedením školy spojené s predstavením školy a misie školy.
    Na stretnutie NIE JE POTREBNÉ SA VOPRED PRIHLÁSIŤ a odporúčame prísť bez dieťaťa:

23.2.2021 (utorok) 17:00 -18:00 alebo
    9.3.2021 (utorok) o 17:00 - 18:00

Na konci stretnutia sa rodičia zaregistrujú a na základe registrácie obdržia pozvánku na samotný zápis a link na prihlášku.

2. Zápis do prvého ročníka :
    8. - 10. 4. 2021

Odporúčame, aby sa zápisu dieťa zúčastnilo v sprievode obidvoch rodičov /zákonných zástupcov. V prípade, že bude prítomný len jeden rodič, vyhradzujeme si právo počas prijímacieho procesu pred prijatím dieťaťa vyžiadať si stanovisko druhého rodiča (zákonného zástupcu) k prijatiu dieťaťa do našej školy.

Na zápis si treba priniesť:

• Občianske preukazy rodičov /zákonných zástupcov
    • Rodný list dieťaťa
    • Prípadne iné dokumenty preukazujúce právo zákonného zástupcu a podobne
    • Vyplnený a nepodpísaný zápisný lístok

V prípade, že sa pre chorobu alebo z iných vážnych dôvodov nemôžete zápisu zúčastniť, kontaktujte tiež administratívu školy.

3. Skríning školskej pripravenosti za prítomnosti dieťaťa v škole
    19. - 22.4. 2021

V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať na emailovej adrese zaujem@narniaba.sk

Dni otvorených dverí na našej škole neorganizujeme, nakoľko ich plne nahrádza informatívne stretnutie pre záujemcov 23.2. a 9.3.2021.