Milí rodičia,

 

v dňoch 25.- 27.11.2019 sa budú konať pravidelné konzultácie pre rodičov s vyučujúcimi jednotlivých predmetov.

 

Rest Time pre deti bude v pondelok a v utorok zabezpečený do 18:30, ak ho plánujete využiť, zaregistrujte prosím svoje deti do tabuľky, pomáha nám to pri plánovaní si kapacít.

 

 Pre rezervovanie termínu je potrebné prihlásiť sa na Edupage – teda na webstránke

https://czsnarnia.edupage.org.

Prihlasovacie údaje sme Vám už viac krát zaslali, ak si ich nepamätáte, obráťte sa na pani Bánsku na sekretariáte školy (eva.banska@narniaba.sk).

 

Do stredy bude možné rezervovat si maximálne tri termíny a to preto, aby sme dali šancu čo najviac rodičom. Od štvrtka si uz budete môcť rezervovať termíny bez obmedzenia.

Odporúčame, aby ste sa prihlásili na Edupage cez prihlasovacie údaje žiackeho konta, ktoré vám vydala škola.

 

Zároveň platí, že chceme byť školou, ktorá je otvorená komunikácii medzi rodičmi a učiteľmi a ak sa vám nepodarí rezervovať si termín podľa vašich možností a vyťaženia, vždy sa môžete konkrétnemu učiteľovi ozvať mailom a dohodnúť si stretnutie individuálne.

Zoznam mailových adries nájdete na webstránke školy - http://czsnarnia.edupage.org/teachers/?

Krátky návod ako si termín rezervovať

Po prihlásení sa do Edupage si vľavo v menu kliknite na položku Komunikácia a v nej nájdete položku Konzultačné hodiny. Následne si kliknutím na meno učiteľa môžete u neho rezervovaľ termín (viď obrázok)

 

konzult 

 

Nakoľko v prípade Language Departmentu situáciu komplikuje fakt, že sú konzultácie vo dvojiciach, pričom systém umožňuje zadať konzultáciu len jednému učiteľovi v Edupage je v poznámke ku konzultácii pri slovenských učiteľoch anglického jazyka uvedené, kto je vo dvojici.

 

Konzultácie budú prebiehať v jedálni a na galérii, kde bude mať každý učiteľ vyhradené svoje miesto.

 

Kvôli hladkému priebehu konzultácií, Vás prosíme o zarezervovanie si termínu a rešpektovanie daného časového intervalu. Prosíme, skontrolujte si zapísanie svojho mena v príslušných bunkách aj pred samotným príchodom na konzultácie

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o práci dieťaťa v RestTime, je možné dohodnúť si stretnutie aj s konkrétnym vychovávateľom danej triedy.

 

Konzultácií sa môžete zúčastniť spolu so svojimi deťmi.  

 

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

FaLang translation system by Faboba