Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vstupujeme do druhého týždňa školského roku a tak ako sme sľúbili začínajú sa aj RsT Kluby, ktorými budú deti sprevádzať naše pani vychovávateľky dva týždne. Aby sme deťom mohli poskytnúť pestrý program a výber aktivít, budeme kluby meniť dvakrát do mesiaca. Všeobecná štruktúra klubov bude spočívať v tom, že vždy budú prebiehať dva športové kluby, dva tvorivé. Po jednom budú zabezpečené kluby: čitateľský, poznávací a s biblickou tematikou.

 

Tieto dva týždne sa môžu deti tešiť na športové kluby s Dášou Kalmárovou, ktorá má pripravené pohybové hry na spoluprácu, štafetové hry a iné aktívne a zábavné činnosti. S Bernadetou Džupinovou sa  zas deti môžu popasovať s klasickými športovými hrami ako je futbal, volejbal či vybíjaná...

 

Tvorivé kluby  si pre deti pripravili Magdaléna Krajčovičová a Michaela Slívová. Ponúkajú  výrobu náramkov priateľstva či zaujímavých šperkov z PET fliaš.

 

Na poznávacom klube so Zuzkou Vondrovou sa budú mať deti možnosť zoznámiť s novými a zaujímavými miestami a ľuďmi na svete, prostredníctvom kvízov a hier.

 

Katka Jurenková deti aktívne, ale aj tvorivo oboznámi s počiatkami sveta podľa Biblie.

 

Umeleckým tancom deti zaujme Katarína Belišová a malým čitateľom sa bude venovať Dáša Kráčalová.

 

Lenka Jurčová

koordinátorka Rest Time

FaLang translation system by Faboba