Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vstupujeme do druhého týždňa školského roku a tak ako sme sľúbili,  začínajú sa aj RsT Kluby, ktorými budú deti sprevádzať naše panie vychovávateľky dva týždne. Aby sme deťom mohli poskytnúť pestrý program a výber aktivít, budeme kluby meniť dva krát do mesiaca. Všeobecná štruktúra klubov bude spočívať v tom, že vždy budú prebiehať dva športové kluby, dva tvorivé. Po jednom budú zabezpečené kluby: čitateľský, poznávací a s biblickou tematikou.

Tieto dva týždne sa môžu deti tešiť na športové klubyDášou Kalmárovou, ktorá má pripravené klasické športovo-kolektívne hry ako je futbal, volejbal a iné. S Martina Hrivnákovou sa zas deti môžu popasovať so športovo- pohybovými aktivitami.

Tvorivý klub si pre deti pripravila Petra Sémancová. Zuzana Škultétyová ponúka deťom zábavno-hrový klub, kde si deti budú môcť vyrábať, kresliť a písať na rozličné témy.

Klub spoločenských a stolových hier otvorí vychovávateľka Bernadeta Džupinová, kde sa deti budú môcť zahrať spoločne v skupinkách hry a pritom sa lepšie spoznať.

Katka Jurenková deti aktívne ale aj tvorivo oboznámi deti s biblickými príbehmi a s ich zaujímavými postavami na biblickom klube.

Tieto dva týždne zastúpi Zuzku Vondrovú na kluboch vychovávateľ Ivan, ktorý si pripraví hádankovo-poznávací klub, kde bude deti už podľa názvu viesť prostredníctvom hádaniek k poznávaniu zaujímavých vecí, ľudí, zvierat.

Dáša Kráčalová deti prevedie svetom rozprávok a príbehov na čitateľskom klube ako vždy v prostredí školskej knižnice.

 

S chuťou za zábavou a oddychom...

 

Magdaléna Krajčovičová 

FaLang translation system by Faboba