Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vaše RST-vychovávateľky pripravujú: Atletický klub na nasledujúce dva týždne povedie Zuzana Škultétyová, ktorá si pripraví na zvládnutie športového klubu správnu rozcvičku, behania, skákanie a bežecké hry na rozvoj koordinácie tela.Pohybáčik-klub, ktorý povedie Zuzana Vondrová, bude zameraný na organizované pohybové hry, pri ktorých sa deti zamerajú hlavne na rekreáciu vo vonkajšom prostredí. Prosíme mamičky, aby obliekali deťom športovejšie oblečenie, v ktorom sa ich bude pohodlne športovať.

Čitateľským klubom prevedie tieto dva týždne Bernadeta Džupinová - Pazdičová, ktorá  deťom pripraví priestor na robenie domácich úloh, ale aj na čítanie obľúbených rozprávok a hranie slovných hier. S Michalom Kaščákom sa opäť deti budú môcť začítať do dobrodružných príbehov s možným výberom konca.

Biblický klub bude s Martinou Hrivnákovou, kde formou kvízov, videí a hlavolamov si deti prejdú tému viery v osobnom živote, vo svojej rodine a život Ježiša Krista, keď bol na zemi a hlásal o božom kráľovstve.

Šikovné ruky – tvorivý klub na ktorom s Dášou Kalmárovou deti odskúšajú svoju kreativitu a fantáziou. Pomocou rôznych techník  ako odtláčanie, lepenie, vystrihovanie a maľovanie sa deti naučia pracovať s materiálom a zlepšia svoju jemnú motoriku. Na ilustrátorskom klube s Dášou Kráčalovou si deti budú môcť vyskúšať vyrobiť sadu omaľovaniek pre iných, budú prekresľovať obrázky z knižiek a časopisov.

Relax-time je klub kde si deti budú môcť oddýchnuť po náročnom dni, načerpať sily do ďalších aktivít, ktoré ich čakajú po škole. Je tu možnosť oddýchnuť si, čítať si, vypiť čaj a počúvať príjemnú hudbu.

Poznávací klub s Katkou Jurenkovou bude mať charakter vzdelávací, kde deti spoznajú jednotlivé štáty, ich zvyky tradície, budú sa učiť hravou formou o jednotlivých znakoch a vlajkách charakteristických pre jednotlivé štáty tohto sveta.

 

FaLang translation system by Faboba