Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

 Na september sme si vybrali tému priateľstva a organizácie času. Uvedomujeme si, že v škole stretávate nie len staré známe tváre ale nadväzujete aj nové kamarátstva s novými kamarátmi. Všetky priateľstvá treba utužovať. Zároveň vieme aké je pre vás náročne dostať sa opäť do školského režimu, preto aj týmto smerom vám chceme spríjemniť a zjednodušiť voľný čas v škole. Vytvorili sme náplne klubov, na ktorých budete môcť športovať, tvoriť, spoznávať, vymýšľať.

Tieto dva týždne sa môžu deti tešiť na Futbalový klub s Dášou Kalmárovou, ktorá má pripravený pre deti program, ktorého súčasťou je rozcvička, vysvetlenie pravidiel ako aj samotný futbal. So Zuzkou Škultétyovou sa zas deti môžu popasovať s aktivitami týkajúcimi sa loptových hier na ihrisku.
Tvorivý klub si pre deti pripravila Katka Jurenková a Lenka Martišková, ktoré ponúkajú deťom výrobu gumičkových náramkov, náhrdelníkov,pamätníčkov a iných prekvapení.
Klub svetových hier otvorí vychovávateľka Dáška Kráčalová. Tam si deti budú môcť zahrať spoločne v skupinkách hry a pritom sa nie len lepšie spoznať navzájom, ale aj spoznať hry z cudzích krajín.
Maťa Hrivnáková na biblickom klube aktívne, ale aj tvorivo oboznámi deti s biblickými príbehmi, ktoré sa týkajú priateľstva.
Tieto dva týždne si Zuzana Vondrová pripravila poznávací klub, kde bude deti už podľa názvu viesť poznávaním priateľstva od veky vekov.
Lucia Hamalová na čitateľskom klube v prostredí školskej knižnice deti prevedie príbehmi a rozprávkami o priateľstve. 
Kamila Mišíková si pre deti pripravila prekvapenie v podobe zaujímavého klubu, ktorý bude opať o priateľstve.

S chuťou za zábavou a oddychom...
Vaše RST vychovávateľky!

FaLang translation system by Faboba