Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

 V pondelok o 15:40 spolu predvedieme čo sme sa naučili a vytvorili v priebehu posledných dvoch týždňov na našej tzv. RsT vernisáži. Rodičia našich detí sú srdečne pozvaní.

Na Burze hier konajúcej sa na galérii vo štvrtok od 13:00-15:00 h. si deti môžu priniesť hry z domu, vymeniť za iné, predať za max. cenu 10€ alebo venovať škole, aby sme sa s nimi mohli v RsT hrať.
Športové kluby budú počas tohto týždňa viesť Dáša Kráčalová s pohybovými hrami a Zuzana Škultétyová s loptovými kolektívnymi športmi. PROSÍME RODIČOV, ABY PRICHYSTALI DEŤOM TENISKY DO TELOCVIČNE.
Na čitateľskom klube sa bude deťom venovať Dáša Kráčalová, s ktorou si deti oddýchnu pri spoznávaní rôznorodých krajín sveta, ich kultúry a zvykov.
Tento týždeň príde so zmenou Zuzka Vondrová, ktorá deti povedie vo fabulous travellers klube. Má pre deti pripravené hry na spoznávanie vlajok, jedál, kultúr, vyrábanie mapy.
Tradične tvorivý klub bude s Lenkou Martiškovou, kde si budú deti maľovať vodovými farbami svet v obrazoch.
Kamila Mišíková povedie šarkanový klub, ktorý bude venovaný vyrábaniu šarkanov, šarkanových doplnkov pomocou nových techník.
Na čajovom klube, ktorý povedie Martina Hrivnáková, si budú môcť vybrať deti z činností ako napríklad hranie spoločenských hier, stolovanie a pitie čajov, čítanie knižiek a iných oddychových aktivít, .
Herný týždeň od 6.-10.10.2014 prinesie veľa zábavy, pohybu a aktivity. Tejto téme bude venovaný aj opening v utorok o 8:00 h. pre 1. stupeň a o 9:00 pre 2. stupeň. Tešíme sa aj na utorkovú "Spoločnú drahokamovú hru" organizovanú na ihrisku od 13:-14:00, kde nás určite všetkých nájdete.

 

Aktivity v RsT môžete sledovať aj na -

https://www.facebook.com/groups/341084406068722/?fref=ts

 

 

Za tím RsT napísala Kamila Mišková

FaLang translation system by Faboba