Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Ak by ste si mysleli, že zima skončila, je tu príroda, ktorá hovorí praví opak. A tak ako aj Lucy vstúpila do Narnie pokrytej ľadom a snehom aj my vstupujeme do Narnie v snehovej pokrývke. Určite sa však nevyhneme mesačnej téme, ktorá sa opiera tentokrát o obavy, vynálezy a techniku.
Na Čitateľskom klube sa bude deťom venovať Martina Hrivnáková, s ktorou si deti oddýchnu v prostredí knižnice alebo triedy, budú si hľadať v knihách o najrôznejších vynálezoch a objavoch a spracujúc si na túto tému aj krásne kresby a plagáty.
Tradične Tvorivý klub povedú Zuzka Vondrová a Kamila Mišíková s možnosťou vytvoriť na kluboch jednoduché výrobky – kulinárske pokusy a využívanie jednoduchých strojov, ktoré sa dajú samé vyrobiť.
Športové kluby budú počas mesiaca februára viesť Dáša Kalmárová s pohybovými hrami a Lenka Martišková s loptovými kolektívnymi športmi v prípade dobrého počasia aj sánkový klub.
Dáša Kráčalová uvedie KUTIL klub, ktorý sa bude venovať bielej technike, a ako to vlastne vyzerá vo vnútri strojov. Deti budú môcť všetko detailne preštudovať.
Na Poznávacom klube budú deti s Luciou Halanovou vymýšľať projekt a budú si tému mesiaca vyhodnocovať aj na súťažných kvízoch.
Tešíme sa na nové objavy a vynálezy detí. Samozrejme ak sa zima udrží určite deťom ponúkneme možnosť vyšantiť sa na snehu.

FaLang translation system by Faboba