Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Logo covidVážení rodičia,

v súvislosti s novými usmerneniami predkladáme súhrn krokov. 

 

Aktuálny stav

Sme v ZELENEJ fáze 12.10.2020

ZRUŠENIE školských krúžkov

Ďakujeme za váš zodpovedný prístup a promptnú komunikáciu. Vážime si to !

Logo covidVážení rodičia,
v článku nájdete sumár informácií a opatrení, ktoré naša škola prijala resp upravila na základe usmernenia RUVZ a Ministerstva školstva zo dňa 30.9.2020.

Aktuálny stav

Sme v ZELENEJ fáze 1.10.2020. 

Ďakujeme za váš zodpovedný prístup, spolu to zvládneme !

rukyOd pondelka 28.9.2020 sa vrátime k pôvodnému režimu vyzdvihovania detí z Rest time. Dieťa z Rst môže prísť vyzdvihnúť jeden zákonný zástupca a môže aj vstúpiť do priestorov školy. Čas vyzdvihovania zostáva 13:00 - 17:00. Prosíme rodičov o rešpektovanie uvedeného času ako aj dodržiavanie základných hygienických usmernení: pri vstupe do budovy mať prekryté horné dýchacie cesty rúškom alebo šatkou, dodržiavať dezinfekciu rúk a pred vstupom na fakultu, tj na chodbu použiť návleky na topánky. Prosíme, aby ste sa pri vyzdvihovaní dieťaťa v škole dlhšie nezdržiavali a nevstupovali do tried. Naďalej je pre rodičov v platnosti usmernenie, nevstupovať ráno do priestorov školy. ĎAKUJEME.

 

edupgaeMilí rodičia, radi by sme o niečo zjednodušili ospravedlňovanie neprítomnosti detí v škole, aspoň pri kratšej neprítomnosti (pri dlhodobej stále musíme mať papierové potvrdenie od lekára). Pravidla ospravedlňovania nájdete v školskom poriadku .

Aby ste mohli začať používať elektronické ospravedlnenky, potrebujete mať v Edupage vytvorené rodičovské konto

mineduMilí rodičia, máme za sebou prvé 3 týždne v škole, a veríme, že rovnako ako my, i Vy máte pocit spokojnosti z dobrého štartu Vašich detí. Aj vzhľadom na zložité obdobie, v ktorom sa nachádzame, sa veľmi tešíme z toho, že sme začiatok tohto školského roku, aj vďaka vám, dobre zvládli. Sme otvorenou školu, avšak v tomto kritickom období je našim prvoradým záujmom postarať sa najmä o bezpečnosť a zdravie detí a zamestnancov školy. Prosíme Vás teda o rešpektovanie a dodržiavanie platných usmernení, aby sme sa naďalej mohli každý deň stretávať a zažívať plnohodnotný proces vzdelávania a budovania narnijskej komunity.

FaLang translation system by Faboba