Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Akademický pilier - príležitosť pre úspech a rast každého študenta


CZŠ – Narnia poskytuje základné vzdelanie v rozsahu platných učebných osnov schválených Ministerstvom školstva SR. Od 1. ročníka je súčasťou vzdelávania vyučovanie angličtiny, v rozsahu 5 hodín týždenne. Od piatej triedy žiaci začínajú s nemeckým alebo španielskym jazykom. Na II. stupni je výučba angličtiny posilnená o bloky angličtiny v niektorých predmetoch. Okrem slovenských učiteľov sa na výučbe angličtiny podieľajú zahraniční lektori z USA a Veľkej Británie. 

 

Súčasťou rozvrhu jednotlivých ročníkov je aj náboženská výchova ktorých obsahom je odovzdávanie základov biblického učenia.

 

Neoddeliteľnou súčasťou vzdelávacieho procesu našej školy sú krátkodobé i dlhodobé projekty. Hľadanie informácií, ich triedenie a spracovanie sú zručnosti, ktoré podporujú samostatnosť detí, kritické myslenie a kreativitu. Pri práci na projektových úlohách sa deti učia využívať moderné informačné technológie, prezentovať vlastnú prácu, spájať nové informácie s už nadobudnutými vedomosťami a hľadať súvislosti.

{jcomments off}

 

 
FaLang translation system by Faboba