Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Milí rodičia a priatelia školy,

V prvom rade sa vám chceme úprimne poďakovať za 2% z dane, ktoré ste nám venovali v roku 2021. Vďaka vaším darom sa nám aj počas pandémie podarilo podporiť a udržať program a chod školy naplno v riadnom režime. Nesmierne si vašu snahu pomôcť škole vážime.

Príjem z 2 % je pre nás významnou čiastkou, v uplynulom roku 2021 sme dostali touto cestou 21 259.93€, za čo vám úprimne ďakujeme. Získané prostriedky sme použili na zveľadenie vzdelávacieho prostredia tried a celej školy

 

Ak sa nám rozhodnete venovať 2% aj v roku 2022, budú použité primárne na:

  • rekonštrukciu a vybavenie odbornej učebne chémie a biológie.
  • a na ďalšie zveľaďovanie priestorov školy a vybavenia tried

Ďakujeme za každé jedno Vaše rozhodnutie, darovať 2% z Vašich daní práve nám. 

Údaje, ktoré potrebujete:
názov:
 Cirkevná základná škola - Narnia
IČO: 30809193

Postup pri poukazovaní 2% (3 %) sa líši podľa toho, či ste zamestnancom, fyzickou osobou, ktorá si sama podáva daňové priznanie alebo ste firma:

 

Ak ste zamestnanec:
do 30. 4. 2022 zašlete daňovému úradu v mieste trvalého bydliska vyplnené Vyhlásenie 2021 dane spolu s pdfPotvrdením o zaplatení dane, ktoré dostanete od zamestnávateľa


Ak ste fyzická osoba, ktorá podáva daňové priznanie

do 31. 3. 2022 podať daňové priznanie


Ak ste právnická osoba
 - možnosť venovať 2 % alebo 3 % do 31. 3. 2022 cez daňové priznanie.

 

Ako darovať 3% z dane?

Aby ste mohli venovať 3% z dane, potrebujete Potvrdenie o tom, že ste v roku 2021 odpracovali minimálne 40 dobrovoľníckych hodín, napríklad vrámci brigád pre Narniu.

Napíšte nám na zuzana.marcisova (zavinac) narniaba.sk a potvrdenie Vám vystavíme.

 

Ak som zamestnancom:

1. Požiadal som svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane (do 15.2.)

 2. Vyplním Vyhlásenie o poukázaní 2% dane. Uvediem meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% dane. Príslušný formulár nájdem TU  alebo ho nájdem na recepcii školy.

 3. Najneskôr do 30.apríla doručím obidva formuláre (Vyhlásenie aj Potvrdenie) priamo daňovému úradu alebo do 27.4. na recepciu školy

 

2 z dane Narnia banner

FaLang translation system by Faboba