Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Milí rodičia a priatelia školy, príjem z 2 % je pre našu školu významnou čiastkou.

Tentokrát sme získané prostriedky použili na rekonštrukciu učebne chémie a biológie a na zveľadenie ostatných priestorov školy. Ak sa nám rozhodnete venovať 2% aj v roku 2023, budú použité primárne na:

 • modernizáciu osvetlenia v priestoroch malej aj veľkej telocvične
 • a na ďalšie zveľaďovanie priestorov školy a vybavenia tried

Ďakujeme za každé jedno Vaše rozhodnutie, darovať 2% z Vašich daní práve nám. 

 

Údaje, ktoré potrebujete: 
názov: Cirkevná základná škola - Narnia 
adresa: Beňadická 38, 85106 Bratislava 
IČO: 30809193

Nesmierne si Vašu snahu pomôcť škole vážime. 

 

Postup pri poukazovaní 2% (3 %) sa líši podľa toho, či ste zamestnancom, fyzickou osobou, ktorá si sama podáva daňové priznanie alebo ste firma:

 

Ako darovať 3% z dane?

Aby ste mohli venovať 3% z dane, potrebujete Potvrdenie o tom, že ste v roku 2022 odpracovali minimálne 40 dobrovoľníckych hodín, napríklad vrámci brigád pre Narniu. O potvrdenie si môžete požiadať mailom na branadonarnie@gmail.com.

 

Ak ste zamestnanec:

 • ak Vám daňové priznanie robí zamestnávateľ, do 15. 2. 2023 je potrebné požiadať ho o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň. Na základe neho Vám zamestnávateľ vystaví Potvrdenie o zaplatení dane
 • stiahnite si Vyhlásenie o poukázaní podielu zo zaplatenej dane z príjmov (predvyplnené tlačivo je Vám k dispozícii TU alebo ho nájdete aj na recepcii školy)
 • Potvrdenie o zaplatení dane a Vyhlásenie o poukázaní 2 % je potrebné doručiť na daňový úrad v mieste Vášho trvalého bydliska v termíne do 30 4. 2023 alebo v škole do 27.4.2023 na recepcii.
 • dôležité: ak ste v roku 2022 “odpracovali” minimálne 40 dobrovoľníckych hodín (aj pre inú organizáciu, nemusí byť iba pre prijímateľa), môžete venovať až 3 % z dane. K daňovému priznaniu je potrebné pripojiť Potvrdenie o výkone dobrovoľníckej činnosti .  O potvrdenie si môžete požiadať mailom na branadonarnie@gmail.com.

Ak ste SZČO

 • 2 % môžete venovať uvedením priamo vo formulári daňového priznania
 • termín: v rámci podávania daňového priznania do 31. 3. 2023, resp. najneskôr do 30. 6. 2023 v prípade oznámenia predĺženia lehoty na podanie daňového priznania
 • dôležité: ak ste v roku 2022 “odpracovali” minimálne 40 dobrovoľníckych hodín (aj pre inú organizáciu, nemusí byť iba pre prijímateľa), môžete venovať až 3 % z dane. K daňovému priznaniu je potrebné pripojiť Potvrdenie o výkone dobrovoľníckej činnosti - ak ste sa zúčastnili brigád. O potvrdenie si môžete požiadať mailom na branadonarnie@gmail.com.

Ak ste právnická osoba/firma 

 • 2 % môžete venovať uvedením priamo vo formulári daňového priznania
 • termín: v rámci podávania daňového priznania do 31. 3. 2023, resp. najneskôr do 30. 6. 2023 v prípade oznámenia predĺženia lehoty na podanie daňového priznania
FaLang translation system by Faboba