Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Tohtoročný karneval sa vskutku vydaril. V krásnych, cirkusantských maskách sme sa poobede stretli a zábava začala. Prišiel kúzelník a úplne nás okúzlil. Dokonca ani jeho detskí asistenti netušili, ako sa mu podarilo z jednej loptičky v dlani dieťaťa urobiť dve, prečo sa stratená šatka objavila práve v rukáve asistenta, ako je možné, že slimák z balónika mal obe oči rôznej veľkosti, alebo ako z bieleho papiera vzniknú peniaze. Kde sa dá zohnať zošit, v ktorom sú najprv biele stránky, potom čierno-biele obrysy a nakoniec po spoločnom čarovaní farebné obrázky? To vie iba veselý kúzelník. Dúfam, že prepáči jednému z asistentov, ako mu zosmiešnil kúzelné paličky. Alebo sú v tom opäť čary?

Pokračovali sme promenádou masiek. V sprievode sústredených krotiteľov vošli na scénu zvieratká,
gepardy, levy, kone, pavúk, krokodíl so skateboardom, zajko, dokonca aj hrôzostrašný vlkolak. Šašovia a klauni predviedli vtipné improvizácie, a nám sa svet videl vďaka nim neuveriteľne pestrofarebný. Artistky, akrobatky, povrazolezkyne, umelkyne s hulahopom boli veľmi šikovné a obratné. Na promenáde sa prosto objavili desiatky originálnych postavičiek od výmyslu
sveta.

Tancovalo sa? Veru áno, prváčikovia mali svoj stoličkový tanec a ostatní smelí cirkusanti tancovali s balónikom uviazaným na nohe. Chce to odvahu čeliť praskajúcim balónom a tí najvytrvalejší mali náš obdiv.

Aj Vy sa môžete pozrieť TU, ako sme sa mali super.

 

Dáša Kráčalová

FaLang translation system by Faboba