Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Milí rodičia a žiaci, v školskom roku 2011/2012 je tu opäť  príležitosť zapojiť sa do rôznych matematických súťaží . Tu si môžete pozrieť ich ponuku.

 

MAKSÍK - Veľká matematická súťaž pre všetky bystré hlavy z radov druhákov, tretiakov a štvrtákov na základnej škole. Deti čakajú netradičné zábavné úlohy a zážitky z Rozprávkova. A v júni veľké prekvapko!

 

VŠETKOVEDKO - Chodíš do 3. alebo 4. triedy na ZŠ a vyznáš sa vo všetkom, nie len v matike? Skús VŠETKOVEDKA a perfektné ceny a diplomy ťa neminú! Nebude to ťažké! Otázky budú len z toho, čo už poznáš - z vlastivedy, prírodovedy, slovenského jazyka, matematiky, informatiky, dopravnej, výtvarnej a hudobnej výchovy. Kto je najmúdrejší na svete? No predsa VŠETKOVEDKO!

 

KLOKAN - Matematický klokan nie je počítajúce zviera. Je to najväčšia matematická súťaž na svete aj na Slovensku. Zabavíš sa na zaujímavých úlohách, precvičíš si mozgové závity, uleješ sa z niekoľkých hodín . V každom prípade dostaneš diplom a možno aj nejakú cenu. A s trochou šťastia vyhráš notebook, alebo pôjdeš do medzinárodného tábora!

 

V prípade akýchkoľvek otázok sa na mňa neváhajte obrátiť.  Teším sa na naše spoločné matematické zážitky.

 

Vierka Hašková

Koordinátorka matematických súťaží pre I. stupeň

Tento obsah bol uzamknutý. Nie je možné pridávať ďalšie komentáre.

FaLang translation system by Faboba