Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Milí rodičia,

skúsme sa aj tento rok v našich mysliach preniesť na miesto, kde sa raz dávno začali Vianoce. Urobme v srdciach miesto Dieťaťu, ktoré prišlo na svet ako dar z neba. Darujme jeden druhému čas, úsmev a buďme spolu na vianočnom koncerte a vianočných dielničkách.

Vianoce mnohých farieb – Benefičný koncert škôl C.S. Lewisa

Tak ako minulý rok by sme chceli usporiadať vianočný koncert, ktorý sa uskutoční 13.12. o 17:30 v kostole Cirkvi bratskej na Cukrovej ulici 4. Veríme, že budete môcť prísť. Budeme veľmi vďační, ak sa zapojíte aj Vy ako rodičia a prinesiete na koncert koláčiky, ktorými sa po ukončení koncertu budeme môcť občerstviť.

Vianočné dielničky

Vianočné dielničky majú v našej škole dlhoročnú tradíciu. Tešíme sa zo spoločne stráveného času, zo špecifickej voňavej atmosféry v škole i zo spolupráce rodičov, učiteľov a detí. Podobne ako v minulosti by sme chceli v každej triede vytvoriť niekoľko dielničiek, ktoré by ste viedli Vy rodičia. Budeme vyrábať najrozličnejšiehand – made darčeky, ktoré si deti odnesú domov, aby ich mohli darovať tomu pravému človeku. Majster (rodič) ponúkne nápad, prinesie materiál pre približne 15 – 20 detí a pomôže im pri výrobe darčeka. Umelec (dieťa) sa rozhodne pre konkrétnu dielničku, prípadne viacero, a za poplatok 1euro si môže s Vašou pomocou vyrobiť darček.

Rodičia, majstri – pekári sú opäť veľmi vítaní. Budeme radi, ak prinesiete pre deti zopár koláčikov na dlhé popoludnie. Kaviarničku pripravíme v jedálni školy. Tieto dielničky by sa mali odohrávať 19.12. v čase medzi 15:00 – 18:00 v budove školy.

Ďalšie informácie Vám budeme zasielať priebežne a oslovia Vás v tejto veci triedni učitelia.

 

Za prípravný tím

Viera Kolárovská

FaLang translation system by Faboba