Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Posledné mesiace minulého školského roka prešla naša knižnica zásadnými zmenami: zmenila miesto, zväčšila sa jej plocha, zmenil sa jej výzor... I potom však do nej neustále pribúdalo rozličné zariadenie, takže ešte aj s tými deťmi, ktoré ju navštevovali prakticky každý deň, sme sa mohli hrať hru: „Hádaj, čo je v knižnici nové odvtedy, čo si tu bol naposledy?“ (Správnou odpoveďou bolo spravidla: nové kreslo, lampa, sedačky, vešiaky...)

IMG 5160

 Zbierku školskej knižnice tvorí v súčasnosti 12 000 kníh v slovenskom a anglickom jazyku, ktoré sa nachádzajú okrem knižnice aj v učebniach a kabinetoch jednotlivých predmetových sekcií.


Knižnica
- je otvorená denne od 8.00 – 16.30 hod.
- ponúka pripojenie na online katalóg
- je k dispozícii študentom žiakom základnej školy, pedagógom a ostatným zamestnancom škôl
- ponúka svoje služby aj rodičom žiakov a je otvorená pre členov širšej cirkevnej komunity

Knižnica aktualizuje propagačno-informačné materiály o vysokých školách u nás aj v zahraničí.
Počas doobedia prebiehajú v priestoroch knižnice vyučovacie hodiny, poobede prichádzajú deti v rámci Rest timu na svoj čitateľský klub.
V neskorých poobedných hodinách je tento priestor k dispozícii pre organizovanie rôznych kultúrnych a spoločenských akcií.

 

Michal Kaščák, pracovník knižnice
michal.kascak(zavináč)narniaba.sk

V týchto dňoch začíname využívať našu vynovenú školskú knižnicu. Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli pokúsiť sa o nezvyčajný projekt.

Podkategórie

FaLang translation system by Faboba