Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

 

Milí rodičia,

Veľmi sa tešíme že po dvojročnej prestávke máme opäť možnosť Vás pozvať na Narnijský ples, ktorý sa bude konať 11/2 o 19:00 v priestoroch školy.

Ide o skvelú akciu, kde máte možnosť sa zabaviť spolu s Vašimi partnermi,  s ďalšími rodičmi aj učiteľmi.  

Ako už býva zvykom, ples je tématický a v snahe si to naplno užiť sa vraciame k starému ale overenému „Back 2 Rock“ . A aby to bolo opäť raz veľkolepé, ples nám odmoderujú pohotoví a vtipní rodičia: Kristína Tormová a Juraj Kemka.

 

Vstupenky sú už v predaji a prihlásiť sa môžete cez registračný formulár  
Vstupné: 39 

V cene sú zahrnuté: večera, čiastočne aj nápoje, polnočná kapustnica, hudba, program a skvelá zábava s priateľskými ľuďmi.

 

Partner, ani plesové róby, ani držanie sa „ rock štýlu“ nie sú  podmienkou, budeme sa tešiť, ak sa nás na tomto skvelom podujatí stretne čo najviac.

 

Súčasťou plesu bude už tradičná dobročinná tombolapričom časť výťažku vždy venujeme Narnii /tentoraz na novú kaviareň/ a časť  na dobročinné účely.  Tento rok by sme radi podporili občianske združenie Pomoc zo srdca, ktoré sa venuje primárne podpore rodín s autistickými deťmi www.pomoczosrdca.sk

 

Ak máte ďaľšie otázky, kľudne nás kontaktujte na narnia.ples@gmail.com

Tešíme sa na Vás! 
organizačný tím v mene všetkých rodičov detí z Narnie 

 

PS:  Ako sme vyššie spomínali súčasťou plesu je dobročinná tombola, ktorá je vždy jedným z najočakávanejších bodov programu. A práve tu by sme Vás chceli poprosiť o pomoc a spoluprácu. Po minulé roky mali najväčší úspech knihy, lístky do divadla, darčekové poukážky, handmade výrobky z vlastnej produkcie (domáce džemy, sušené ovocie, čerstvý chlieb), darčekové koše, poukazy na využitie rôznych služieb a zážitkových aktivít,  kozmetické balíčky, hokejové dresy a podobne. Ak viete podporiť ples darovaním cien do tomboly, napíšte nám prosím e-mail na adresu narnia.tombola@gmail.com Ďakujeme.

2023

FaLang translation system by Faboba