Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

 

V tomto novembrovom čase prichádzame s novou ponukou klubov. Veríme, že sa deťom budú páčiť a strávia v kluboch príjemný čas.

Jedlé obrázky

Veľmi zaujímavý a kreatívny klub majú pripravený Dada s Dashou. Tu sa budú vyrábať doslova jedlé obrázky, deti budú pracovať, aranžovať a dekórovať zväčša s jedlo alebo iné jedlé materiály, pričom budú vytvárať obrázky zvieratiek, krajiniek či iných objektov, ktoré budú nielen chutiť jazyku, ale aj lahodiť oku.

Jesenný klub

Na tomto klube sa budeme snažiť užiť si ešte posledné záblesky jesene. Zuzka s Timi budú s deťmi listy nielen hrabať, ale zbierať, otláčať a robiť z nich koláže. Tento klub sa bude niesť v tvorivo pohybovom duchu.

Športový klub

Aby pohybu predsa nebolo málo obidve Lucky spojili svoje sily a pripravili pre deti pohybové a športové aktivity, počas ktorých sa deti budú môcť po celodennom učení trocha rozhýbať.

Literárny klub a klub spoločenských hier

Pre knihomoľov je určený práve literárny klub, s Miškou a Majkou deti strávia čas plný pohodovej atmosféry a čítania. Na tých, ktorí by chceli stráviť čas hraním zaujímavých tradičných či nových spoločenských hier, sa Deniska s Kamilkou už teraz tešia.

FaLang translation system by Faboba