Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Pomaly sa lúčime s jeseňou, na kluboch sme využili ešte posledné dozlata sfarbené listy a otvárame dvere zime a predvianočnému obdobiu. Dúfame, že na našich kluboch počas nasledujúcich dvoch týždňov zavládne pokojná atmosféra zimy a budeme môcť cítiť čaro pomaly blížiacich sa Vianoc.

 

Vianočný klub

Lucka s Miškou sa podujali na dôležitú úlohu. Budú spolu s deťmi vyrábať vianočné ozdoby na stromček, vianočné svietniky a vianočnú výzdobu. Celý klub sa teda bude niesť vo vianočnom duchu, dúfame, že sa deti zabavia a vyrobia si výrobky, ktorými potešia svojich blízkych a budú môcť prispieť k vianočnej výzdobe.

 

Jedlé obrázky

Dada s Dashou sa už veľmi tešia, o to viac, že tento klub bol počas minulách dvoch týždňov operatívne nahradený klubom Pat a Mat. Deti sa na ňom s Dadou a Dashou zapojili do úpravy školského areálu. Na klube jedlých obrázkov budú deti pracovať, aranžovať a dekórovať jedlo alebo iné jedlé materiály, pričom budú vytvárať obrázky zvieratiek, krajiniek či iných objektov, ktoré

budú nielen chutiť jazyku, ale aj lahodiť oku.

 

Tvorivý

O to, aby tvorenia v predvianočnom období nebolo málo sa postarajú aj Lucka s Baškou. Deti si budú mocť vyrobiť nielen krásne dekoratívne výrobky, ale aj nakresliť obrázky, ktoré budú môcť podarovať svojim rodičov, starým rodičom či súrodencom.

 

Relaxačný a čitateľský

Saška s Kamilkou budú mať pre deti pripravené zaujímavé spoločenské hry. Na klube spoločenských hier sa deti budú mocť zahrať, kresliť si a trocha si oddýchnuť. Na čitateľskom klube si deti budú môcť v knižnici nájsť zaujavú knihu a poriadne sa do nej začítať. Deniska a Zuzka radi privítajú nielen všetkých knihomoľov, ale aj tých si budú chcieť zahrať šach či dokončiť projekt alebo napísať úlohu.

 

Športový

Samozrejme, nesmieme zabudnúť na pohyb, ktorý deti tak veľmi potrebujú, najmä po dni strávenom v školských laviciach. Majka a Timi majú pre deti pripravený pohybové aktivity, ktoré pomôžu deťom trocha si zašportovať a zabaviť sa.

FaLang translation system by Faboba