Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

 Do Vianoc zostáva už len pár dní a v Resttime si vychutnávame tú pravú predvianočnú atmosféru.  Na oknách nám pribudla vianočná výzdoba a papierové snehové vločky, keďže na tie skutočné si budeme musieť ešte počkať, my dúfame, že deti si užijú atmosféru Vianoc aj na našich kluboch.

Vianočný klub

Na tomto klube bude panovať ozajstná  vianočná atmosféra. Majka s Dadou ukážu deťom akými rôznymi spôsobmi sa dajú zabaliť vianočné darčeky. Spolu si ukážu a vyskúšajú ako jednoducho vyrobiť vianočnú dekoráciu, ktorá poteší nielen ich ale aj rodičov či súrodencov.

Čajový

Pre tých, ktorý budú chcieť užiť trošku pokojnejšiu atmosféru, najlepšie so šálkou teplého čaju je tu čajový klub. Timi so Zuzkou sa spolu s deťmi prenesú do čajové sveta. Každý deň si spoločne pripravia zaujímavé a chutné čajíky a povedia si aj čo to o správnej príprave čaju.

Športový

Pravdaže nezabúdame ani na tých, ktorý sa potrebujú poriadne rozhýbať. Kamilka a Lucka sú tu pre všetkých, ktorý si budú chcieť zahrať pohybové aktivity alebo sa športovo vyžiť.

Literárny klub a klub spoločenských hier

Katka s Dashou sú tu pre všetkých vášnivých čitateľov alebo aj pre tých, ktorý by si radi zahrali šach či inú pútavú hru s naším knihovníkom Miškom. Samozrejme k skutočnému oddychu patria aj spoločenské hry. V Resttime ich máme dosť a nedávno pribudli aj nové, veľmi zaujímavé. Na klube spoločenských hier deti privítajú Deniska s Miškou.

FaLang translation system by Faboba