Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

 V novom roku sme sa vrátili do školy plní zážitkov  a nápadov, ale predovšetkým oddýchnutí.  Sneh nás síce počas vianočných prázdnin na chvíľku potešil, ale žiaľ, tak rýchlo ako prišiel sa aj roztopil, a tak sa v Resttime spoločne pokúsime vynahradiť si dni bez sánkovania inými aktivitami J konkrétne na veľmi zaujímavých a rozmanitých kluboch.

Poznávací

Témou mesiaca v resttime je ľudské telo. Kamilka s Katkou sa preto rozhodli venovať  poznávací klub tejto téme. Spoločne s deťmi budú poznávať ľudské telo, rozprávať sa o tom, ako funguje a aké tajomstvá skrýva.

Klub Golem

Veľmi zaujímavý klub bude mať Dada s Baškou. Budú sa venovať téme Golem a povestiam o ňom. Golema si budú nielen kresliť, ale dokonca aj vyrábať.

Kreatív

Obidve Lucky sa budú venovať deťom, ktoré rady tvoria. Tentokrát sa budú vyrábať rôzne krabičky, veľké aj malé, farebné, aj celkom obyčajné. Navyše si deti budú môcť vyrobiť obrázky pomocou servítkovej techniky.

Pohybový

Na športovom klube s Deniskou a Dashou sa deti budú môcť rozhýbať a trochu si zašportovať, ale aj zahrať si zaujímavé pohybové hry.

Čitateľský a klub spoločenských hier

Na čitateľskom klube s Miškou a Zuzkou a na klube spoločenských hier s Timi a Máriou môžu deti stráviť oddychový čas, prečítať si zaujímavú knihu či zahrať spoločenskú hru.

FaLang translation system by Faboba