Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

 Ako sa zdá, počasie nám stále nie je priaznivo naklonené. Nám v Resttime to však nevadí a sme napriek tomu odhodlaní stráviť čas plný zaujímavých aktivít a zábavy. Začína február  a témou tohto mesiaca sú zaujímavosti a netradičné veci. My sme sa posnažili túto tému zahrnúť aj do našich klubov, tak nech sa páči, tu sú J

 

Tradične – netradične

Tento klub je venovaný už spomínanej téme, ktorou sú zaujímavosti a netradičné veci. Deti ním budú sprevádzať Katka so Zuzkou. Spoločne bude poznávať rôzne netradičnosti nielen zo Slovenska, ale z celého sveta. Pozrieme sa na netradičné a zaujímavé zvieraká, miesta či budovy, ale aj na netradične tradičné odevy a tradície.

 

Záchranári

Netradičný bude aj náš tradičný pohybový klub. Viesť ho bude Dasha s Kamikou. Pohybové aktivity sa budú niesť v duchu záchranárskych povolaní, akými sú napríklad  požiarnici či zdravotníci. Deti si budú napríklad trénovať postreh alebo nacvičovať štafetový beh.

 

Design klub

Všetky deti, ktoré radi kreslia designujú a navrhujú rôzne odevy alebo šaty či už tradičné alebo netradičné sa budú môcť realizovať na tomto klube. Dada a Lucka H. majú už všetko pripravené, aby sa deti mohli na chvíľu zahrať na módnych návrhárov a navrhnúť rôzne zaujímavé modely.

 

Mozaikový klub

Tento klub je venovaný mozaikám a všetkým tým, ktorí ich radi vytvárajú. Lucka s Majkou budú spolu s deťmi vyrábať mozaiky z rôznych materiálov a vytvárať tak zaujímavé tvary a obrazce.

 

Literárny a klub spoločenských hier

Tradične oddychové kluby, na ktorých majú deti možnosť si oddýchnuť a zrelaxovať. Na literárnom klube sa deti s Deniskou a Miškou budú môcť zahĺbiť do čítania a na klube spoločenských hier s Timi a Baškou stráviť čas tradičnými aj netradičnými spoločenskými hrami.{jcomments off}

FaLang translation system by Faboba