Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Zdá sa, že nás zima už natrvalo opustila, slnečné dni sú však ešte v nedohľadne. Preto v Resttime prichádzame s novou ponukou klubov, v ktorých by sme si radi spestrili tieto upršané dni, zabavili sa a strávili spolu príjemné chvíle. Témou mesiaca je praktický život a samostatnosť a tak sa naše kluby budú niesť v tomto duchu, ale aj s náznakom blížiacich sa veľkonočných sviatkov.

 

Klub s.r.o.

Tento klub je určený pre všetkých, ktorí sú zvedaví, ako to funguje vo svete dospelých, konkrétne v podnikateľskom svete. Deti si budú môcť založiť vlastnú firmu a spolu s Majkou a Kamilkou sa pozrú na to ako funguje firma.

Klub šikovných rúk

Baška s Luckou H. sa budú spolu s deťmi venovať ručným prácam. Na klube sú vítaní všetci tí, ktorí by sa radi naučili šiť či vyšívať alebo si jednoducho vyrobiť niečo pekné a stráviť v klube príjemný tvorivý čas.

Dekoračný klub

Ako nám už názov samotného klubu naznačuje, na tomto klube sa budú vyrábať dekorácie a to s jarnými a veľkonočnými motívmi. Budú sa zdobiť vajíčka, pliesť venčeky či korbáče a vyrábať zvieratká, ktoré nám pripomenú blížiacu sa jar. Veríme, že tieto symboly prebúdzajúcej sa prírody skrášlia a spestria nielen priestory našej školy, ale detské izby.

Fitko

Tento klub, zameraný na pohyb a pohybové aktivity je určený pre všetkých, ktorí sa chcú rozhýbať, ale aj naučiť sa niečo nové. Dasha s Katkou sa spolu s deťmi zahrajú na fitness centrum a ukážu si zaujímavé cviky či zatancujú na hudbu.

Literárny a relaxačný

Oba kluby sú určené pre deti ktoré dajú prednosť pokojnejším aktivitám. Na literárnom klube Miška a Lucka K. privítajú nielen všetkých knihomoľov, ale aj tých, ktorí by radi strávili pohodový čas v našej novej knižnici. Relaxačný klub s Katkou J. a Zuzkou je ponuku pre deti, ktoré by si radi s kamarátmi zahrali nejakú vlastnú či spoločenskú hru.

FaLang translation system by Faboba