Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Nový začiatok, príroda a nový život. To je téma mesiaca apríl v resttime. Príroda sa prebúdza k životu a naši operení priatelia odhodlane hlásajú, že jar je už tu. Niečo nové vzniká a niečo nové sa rodí.Nový začiatok môžeme prežívať dvojitým spôsobom. Na jednej strane je to prebudenie sa prírody zo zimného spánku. Rašia puky, stebielka rastlín sa začínajú predierať napovrch a onedlho sa mnohé zo zvierat dočkajú svojich potomkov. Avšak ako kresťania si tiež pripomíname smrť a vzkriesenie Ježiša Krista. Vďaka nemu máme nový život a nádej, že vždy môžeme začať odznovu. Preto je pre nás prebúdzanie sa prírody symbolom tej najradostnejšej správy v dejinách.

Rastlinkovo

Ako už z názvu vyplýva, tento klub je venovaný rastlinkám a všetkému, čo s nimi súvisí. Aby sme si v resttime pripomenuli, akým darom pre nás rastliny a príroda sú, budú deti s Kamikou, Dadou a Luckou rastlinky pozorovať, poznávať, kresliť, ale aj sadiť.

Knihárska dielňa

Pre všetky deti, ktoré radi tvoria a vyrábajú je pripravená knihárska dielňa s Katkou a Zuzkou. Ukážu deťom ako sa vyrábajú knihy a zápisníky. Samozrejme si deti budú môcť vyrobiť vlastnú knižočku či malý zápisník.

Športový

Aby sme si mohli užiť prebúdzajúcu sa prírodu, čerstvý vzduch a poriadne sa rozhýbať nemôže chýbať športový klub, ktorý dobre padne po dni strávenom v laviciach. Baška a Deniska už majú pripravené pohybové aktivity a tešia sa na všetky športuchtivé deti.

Literárny a relaxačný

Naše tradičné kluby pre všetkých, ktorí by si radi oddýchli alebo strávili čas v spoločnosti knihy alebo spoločenskej hry. Literárny klub budú viesť Miška s Dashou a na relaxačnom klube budú na deti čakať Lucka K. s Majkou.

FaLang translation system by Faboba