Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

 Ako ten čas letí! O chvíľu už budeme v polovici mesiaca apríl a my v Resttime stále pokračujeme v téme mesiaca, ktorou je nový život, prebúdzajúca sa príroda a zvieratá. Počasie je nám priaznivo naklonené a tak môžeme byť na kluboch s deťmi viac vonku a užiť si tak okrem počasia aj nové herné prvky na ihrisku a pri jazierku. Vďaka prajnému počasiu sa budeme môcť našej téme mesiaca viac venovať a vychutnávať si prebúdzajúcu sa prírodu.

Zverinec

Doteraz celkom nový, ale o to zaujímavejší je klub, ktorý bude viesť Lucka s Kamilkou. Spoločne s deťmi budú navrhovať a vyrábať príbytky pre malé zvieratká napríklad hmyz alebo dážďovky. Budú sa tiež rozprávať o tom, čo zvieratká k životu potrebujú a čím sa živia.

Háky-báky v prírode

Lucka s Dadou sa budú tiež venovať prírode, tentokrát prostredníctvom kreslenia. Deti budú môcť na tomto klube uhlíkom zachytávať jednotlivé prvky prebúdzajúcej sa prírody, napríklad stromy, listy, rastlinky, ale aj veselé vtáčiky. Potešia sa všetky deti, ktoré radi kreslia a trávia čas vonku.

Zvieracie tvorenie

Aj na tomto klube sa budeme venovať zvieratkám a to spolu s Majkou a Baškou. Deti budú môcť tvorivým spôsobom poznávať rôzne zvieratká a stráviť čas kreatívnym spôsobom. Majka s Baškou sa tešia sa všetky deti, ktoré majú radi zvieratká a radi tvoria.

Športový

Dúfame, že tento klub bude plný nielen pohybu, ale aj slnka. Deti si budú môcť na športovom klube s Katkou a Zuzkou zašportovať alebo zahrať rôzne pohybové hry a stráviť tak príjemný čas vonku.

Literárny a relaxačný

Aj počas nasledujúcich dvoch týždňov sa všetci vášniví čitatelia môžu tešiť na literárny klub, ktorý budú viesť Miška s Katkou M. Rovnako aj pre nadšencov spoločenských hier, relaxácie a oddychového času je pripravený relaxačný klub s Dashou a Deniskou.

FaLang translation system by Faboba