Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Máj je už pomaly za dverami a s ním aj nová téma mesiaca, ktorou je príroda a zem ako naše životné  prostredie. 22. apríla sme si pripomenuli deň zeme a preto by sme sa chceli v Resttime počnúc nasledujúcimi klubmi venovať enviromentálym témam a budovať tak v deťoch pozitívny a zodpovedný prístup k prírode a životnému prostrediu. Dúfame, že nasledujúca ponuka klubov deti zaujme a že sa počas klubov nielen zabavia, ale sa aj niečo nové dozvedia. 

 

Dary prírody

Príroda ukrýva veľa zaujímavostí a dobrôt. Niektoré z nich poznáme a často sú na našom tanieri, niektoré sú však menej známe či menej dostupné. Na tomto klube sa budú deti spolu s Dashou a Dankou zaoberať tým, čo nám príroda ponúka a čo môžeme z jej darov využiť či použiť.

Vtáčí makrosvet

Tento klub bude venovaný našim opereným priateľom najmä dravcom a sovám. Deti sa spolu s Deniskou a Zuzkou dozvedia veľa zaujímavostí a týchto majestátnych a rešpekt vzbudzujúcich tvoroch, ktoré sú pre našu prírodu veľmi dôležité.

Kreslenie uhlíkom: Človek v prírode

Obľúbený klub s Dadou a Baškou opäť pokračuje. Námetom na kreslenie bude príroda, jej zmeny, ktorými prechádza, ale aj človek a jeho úloha v prírode. Deti budú teda kresliť nielen jednotlivé prvky v prírode, ale aj postavy a ľudí v nej.

Biblický

Aj na biblickom klube je možné venovať sa zodpovednému prístupu k prírode. Deti si tomto klube spolu s Katkou porozprávajú ako by sa mal človek podľa Božej vôle správať k zvieratám a k životnému prostrediu.

Športový

Tento klub, samozrejme, nesmie chýbať, najmä v tedy keď je krásne počasie a môžeme si užívať príjemný pobyt vonku. S Kamilkou a Luckou H. si deti počas nasledujúcich dvoch týždov budú môcť zašportovať a zahrať si pohybové hry.

Literárny a relaxačný

Ani tentokrát sme nezabudli na relaxačné kluby. Lucka K. a Majka radi privítajú malých čitateľov v našej krásnej knižnici a Miška s Katkou M. si s deťmi radi zahrajú spoločenskú alebo vedomostnú hru. 

FaLang translation system by Faboba