Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Existujú rôzne spôsoby, ako motivovať deti k čítaniu. Jedným z nich je určite  aj výroba záložiek do kníh. Obzvlášť, keď sme ich spolu s deťmi vyrábali ako darčeky pre niekoho iného.

 

Do tejto zaujímavej a zároveň aj zábavnej aktivity sme sa zapojili spolu s deťmi z prvého stupňa v rámci medzinárodného projektu "Záložka do knihy spája školy". Do tohto projektu sa v jeho druhom ročníku zapojilo množstvo základných škol zo Slovenska a Čiech. Z týchto škôl potom organizátori vytvorili partnerské dvojice.

DSC04557_320x200

Našou partnerskou školou sa stala Základná škola s materskou školou z Martina. V priebehu septembra a októbra žiaci oboch škôl strihali, lepili, kreslili a všakovako tvorili tie najoriginálnejšie záložky. Ako to išlo našim druhákom sa môžete pozrieť TU.

DSC04621_320x200

Na konci októbra sme si vyrobené záložky navzájom vymenili, ale dúfame, že týmto partnerstvo s martinskou školou neskončí. Galériu záložiek nájdete TU.

DSC04631_320x200

Na záver chcem poďakovať všetkým pani učiteľkám aj deťom, ktoré venovali svoj čas a snahu, aby urobili radosť niekomu, koho nepoznajú. Želám Vám mnoho pekných zážitkov pri čítaní s novou záložkou.

 

Katarína Jankovičová 

Tento obsah bol uzamknutý. Nie je možné pridávať ďalšie komentáre.

FaLang translation system by Faboba