Pozývame vás na Vianočný benefičný koncert Združenia škôl C. S. Lewisa, ktorý sa uskutoční v pondelok 19. decembra o 18:00 v kostole cirkvi bratskej na Cukrovej ulici č. 4. Vystúpia žiaci Cirkevnej základnej školy Narnia a študenti Bilingválneho gymnázia C. S. Lewisa, učitelia oboch škôl a detský spevácky zbor Kvapôčky.


Výťažok z dobrovoľného vstupného bude venovaný občianskemu združeniu Návrat (www.navrat.sk), ktoré poskytuje pomoc deťom, ktoré hľadajú rodinu, a rodinám, ktoré sa ich rozhodli prijať. Nie všetky deti trávia Vianoce doma. Niektoré domov prosto nemajú,a tak zostávajú v detskom domove, ktorý sa nedá nazvať domovomv pravom zmysle slova. Tieto deti nepotrebujú hračky a sladkosti. Potrebujú rodinu. Rozmýšľanie nad touto témou nás vedie k tomu, že si uvedomujeme vďačnosť za všetko, čo máme – za veci, ktoré často berieme ako samozrejmosť– že nás má kto ráno zobudiť, že nám dá raňajky a desiatu, že sa s nami rozpráva, že nás objíme, že nás zavezie do školy, že sa o nás stará, keď sme chorí, že sa s nami učí...

Rodina je dar. Ak sa rozhodnete venovať niečo zo svojich peňazí Návratu, budete sa podieľať na tom, aby sa tento dar dostal aj k deťom, ktoré ho doteraz nemali.


Budeme sa tešiť, keď prídete!

FaLang translation system by Faboba