Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

V piatok 12.júna sa opäť konal celosvetový deň dobrovoľníctva. Je to najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva Naše Mesto, počas ktorého dobrovoľníci pomáhali v 14 mestách na Slovensku. Aj vy ste možno zaregistrovali pri hlavnom vchode šikovné záhradníčky, ktoré z vyprahnutej tvrdej zeme vykopávali buriny a skrášľovali nám tak záhony pred školou. Pri druhom vchode do areálu zase dobrovoľníci opravovali múrik, popri ktorom prejde denne veľké množstvo rodičov aj detí. Zoškrabovali starú farbu a nanášali novú, krásnu zelenú. Bolo to sedem zamestnancov firmy Deloitte Slovakia, ktorí napriek neúprosnej horúčave strávili na našom školskom dvore niekoľko hodín, za čo im patrí veľká vďaka. 

Pri tejto príležitosti spoločnosť Deloitte prispela sumou 250 eur na nákup potrebných pomôcok ako boli farby, štetce, kovové kefy, rukavice atď...

Takisto sa chceme poďakovať aj mamičkám z našej školy, ktoré sa k nim pridali a tiež niekoľkým študentom, ktorí priložili ruku k dielu. Kto vie, možno sa k nim budúci rok pridáte aj vy.

PS:  dobrovoľníci z Deloitte pozdravujú naše deti, že im naozaj chutil obed v našej školskej jedálni.

Deloit1 Deloit2

Deloit3 Deloit4

FaLang translation system by Faboba